Про нас

nakovalnya.net.ua приймає індивідуальні замовлення на виготовлення всіляких металевих виробів: ковані огорожі, ворота, двері, металеві конструкції, сходи. Предмети побуту: мангали, шампури та інше. Існує можливість виконання замовлення за індивідуальними кресленнями, ескізами замовника. Кування металу є складним процесом виготовлення виробів, тому ми використовуємо лише якісні матеріали. Наші конструкції витримують великі навантаження, щоб залишаючись красивими, забезпечити неприступність і безпеку.

Наш профіль – ручне кування будь-яких виробів. Ми зможемо виготовити з індивідуальним підходом, доставити, встановити на замовлення ковані і зварні металоконструкції (з кованих елементів орнаменту, декоративного квадрата, смуги, листової сталі, профілю, а також з використанням штампованих елементів, литих пік, кованих наконечників і т.д.): ковані решітки на вікна, парканні секції, ковані ворота, хвіртки, двері, огорожі балконні, сходові, газонні, ритуальні, ковані козирки і навіси, ковані садові лавки, столи, урни, квітники, містки, ковані ліхтарні стовпи, ковані підставки для квітів, камінні решітки, камінні набори, мангали, жаровні, інші ковані конструкції.

Ковані деталі в роботах нашої фірми ефективно поєднуються з іншими натуральними матеріалами, що підкреслюють природну красу виробів.

Виїзд консультанта з каталогом на об’єкт – безкоштовний. У нас працюють професійні дизайнери та художники, фахівці з виготовлення металоконструкцій і професіонали ковальської справи. Предметами металевих конструкцій художньої ковки можуть бути як цілі об’єкти, так і частини інтер’єру, різні складові та комплектуючі, дизайнерські елементи для декоративного оздоблення будівель.

Клієнтами нашої компанії є не лише приватні особи, а й державні організації та фірми. До кожного клієнта у нас свій підхід. Для постійних клієнтів передбачені системи накопичення знижок. Ми працюємо з численними проектами декоративного оформлення фасадів котеджів, будівель, огородження територій декоративними огорожами і створення вишуканих воріт. Працюємо як для оптових клієнтів, так і для створення індивідуальних замовлень. Художня ковка металу може відбуватися як вручну майстрами ковальської справи на гарячу, так і промисловим способом – холодним куванням металу. Численні приклади робіт наших виробів ви можете побачити на нашому сайті.

Складність проектів замовника обмежується лише його фантазією.

Ми готові оперативно надати будь-яку інформацію щодо нашої продукції.

Коментування вимкнене.